Directory

Pejabat Ketua Pengarah
Bil. Nama Jawatan  No. TelefonEmel[at]mysa.gov.my
 1. Haji Azlikamil bin Napiah Ketua Pengarah MYSA  azli
 2. Siti Farida binti Hamzah Setiausaha Pejabat  03-2696 6801 sitifarida
 3. Zubir bin Saharuddin Pembantu Operasi 03-2696 6801 zubir
 
Pejabat Timbalan Ketua Pengarah
Bil. Nama Jawatan  No. TelefonEmel[at]mysa.gov.my
 1. Adnan bin Ismail Timbalan Ketua Pengarah
 (Penyelidikan dan Pembangunan)  
 03-2696 6804 adnan
 2. Nik Mazlina binti Nik Mustapha Timbalan Ketua Pengarah
 (Perkhidmatan Teknikal dan Operasi)
 03-2696 6802 mazlina
 3. Nurain binti Abd Karim Setiausaha Pejabat
 Pejabat Timbalan Ketua Pengarah
Penyelidikan dan Pembangunan
 03-2696 6805 nurain

 

Unit Integriti
Bil. Nama Jawatan  No. TelefonEmel[at]mysa.gov.my
 1. Nurul Nadia Abd Malek Pegawai Penyelidik 03-2696 6859 nadia
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bil. Nama Jawatan  No. TelefonEmel[at]mysa.gov.my
 1. Ahmad Fairuz bin Mohamed Noor Pengarah Bahagian
Khidmat Pengurusan
 03-2696 6806 afairuz
 2. Salfarida binti Ali Pegawai Tadbir & Diplomatik 03-2696 6821 salfarida
 3. Lijah Wati binti Haji Usman Penolong Pegawai Tadbir 03-2697 3400  lijahwati
 4. Muhammad Helmy bin Dazman Penolong Pegawai Tadbir 03-2696 6929 helmy
 5. Khairon binti Meor Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6941 khairon
 6. Sapiyah binti Mohd Said Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6937 sapiyah
 7. Usni binti Mahmud Pegawai Khidmat Pelanggan 03-2697 3317 usni
 8. Eliza binti Daud Pembantu Operasi  03-2696 6937 eliza
 9. Yuslina binti Yunus Pembantu Operasi 03-2696 6935 yuslina
 10. Zulkarnain bin Zainal Pemandu Kenderaan   zulkarnain
 11. Khairil bin Md Zain Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6934 khairil
 12. Nor Hazilah binti Khalid Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6942 hazilah
 13. Noor Farhana binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6935 farhana
 14. Mohad Fairus bin Yazid Pemandu Kenderaan  mohadfairus
 15. Rosli bin Shari Pemandu Kenderaan  rosli
 16. Nor Azmir bin Ali Pemandu Kenderaan  norazmir
 17. Nurul Izzah binti Dzulkifli Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6942 nurul_izzah
 18. Nurulashikin binti Mohd Zain Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6942 nurulashikin
 19. Ahmad Syafik bin Mohamed Yusoff Pembantu Operasi 03-2696 6935 syafik
 20. Jumaiyah binti Junid Akauntan  03-2696 6982 jumaiyah
 21. Mohd Ramadan bin Ismail Penolong Akauntan 03-2696 6983 ramadan
 22. Muhammad Haffiz bin Tuilah Penolong Akauntan 03-2696 6985 haffiz
 23. Norasikin binti Rasib Penolong Akauntan 03-2696 6984 norasikin
 24. Nurul Aida Akma binti Mohamad Penolong Akauntan 03-2696 6985 aida
 25. Mohd Rahimi bin Ahmad @ Mohd Rashid Pembantu Tadbir (Kew) 03-2696 6985 mohdrahimi
 26. Siti Aishah binti Kusnan Pembantu Tadbir (Kew) 03-2696 6985 sitiaishah
 27. Nurul Syahidah binti Mohd Shamsuddin Pembantu Tadbir (P/O) 03-2696 6939 nurulsyahidah
 28. Zynuddin bin Abdollah  Penolong Pegawai Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) zynuddin[at]cgso.gov.my
 29. Abdullah bin Bakar  Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) abdullah
 30. Mohd Zainizam bin Musa Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) zainizam
 31. Norazarin bin Hussin Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) norazarin
 32. Mohd Shahril bin Jusoh Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) mohdshahril
 33. Shamsul bin Wahit Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) shamsul
 34. Norliyana binti Ramli Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) norliyana
 35. Mohamed Nursyafiq bin Mohamed Yunus Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) nursyafiq
 36. Md Faizwan bin Mohd Rasdi Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) faizwan
 37. Mohd Syukri bin Abd Rased Naning Pengawal Keselamatan 3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal) syukri
 38. Mohamad Khushairie Amir bin Khairuddin Pembantu Kemahiran 03-2696 6942 khushairie